OVİNYUM

SOSYAL İMKANLAR

OVİNYUM sağlık tesisleri, sosyal tesisler, ticaret merkezi, eğitim alanları ve ibadethaneler gibi kapsamlı bir altyapıyla donatılmıştır. Aynı zamanda iş yerlerinde boydan boya vinç kurma imkanı sunan bu benzersiz sanayi sitesi, zemin katlarda 1500 kg/m² yük taşıma kapasitesiyle son derece dayanıklı ve işlevsel yapılar sunmaktadır.

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Projenin öne çıkan özelliklerinden biri de, 520 adet, farklı tiplerde dükkan ile her türlü üretim ve depolama faaliyetleri için çeşitlilik sunmasıdır. İşletmelerin ihtiyaçlarına yönelik metraj ve yükseklikte olan dükkanlar minimum 250 m² den başlayıp 10.000 m²’ye kadar çıkabilmektedir. Bu farklı büyüklükler, işletmelerin özelleştirilmiş verimli alanlar elde etmesine olanak tanırken, arazinin doğal eğimi en iyi şekilde değerlendirilerek tasarlanmıştır.

EŞSİZ LOKASYON

OVİNYUM, çevre yolu üzerinden şehrin her yönüne erişebileceğiniz hızlı ulaşım imkânlarıyla avantajlı bir konum sunmaktadır.

İŞ GÜVENLİĞİ

OVİNYUM, inşa edildiği bölgede iş güvenliği standartlarına tam uyumlu olarak hayata geçirilmiştir. Engelli dostu tasarımı ve çalışanlara sağladığı sosyal imkânlarla, insan odaklı bir yaklaşıma sahiptir. Proje, çalışanların ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak amacıyla modern ve kullanıcı dostu bir çevre sunmaktadır.

ÇEŞİTLİLİK

OVİNYUM, her sektöre uygun dükkân çeşitleriyle Ankara’da ticaretin yeni merkezi olma özelliği gösteriyor. Farklı ihtiyaçlara çözümler sunan işletmeleri bir araya getirerek, önemli bir ticaret ve yaşam tarzı destinasyonu olma yolunda ciddi bir potansiyel taşımaktadır.

YÜKSEK KİRA GETİRİSİ

OVİNYUM, yüksek kira geliri potansiyeli sağlayan modern dükkânlarıyla da dikkat çekmektedir. Kârlı ve uzun vadeli bir gelir modeli sunan bu eşsiz olanaklarıyla, girişimciler için cazip bir yatırım seçeneği vadetmektedir.

BİLGİ EDİNME
FORMU

ADINIZ
TELEFON NUMARANIZ
E-POSTA ADRESİNİZ
MESAJINIZ